Köprü Tavan Kirişi Taşımacılığı

Ankara Yenimahalle,Şen Işık Ağır Nakliyat, Ağır Nakliyat, Köprü Tavan Kiriş Vinci Taşımacılığı,Köprü Tavan Kiriş Vinci Taşımacılığı,İş Makinesi ve Vinç Taşımacılığı

Köprü Tavan Kirişi Taşımacılığı

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç yada araçların durum yada konumları ile ilgili doğru ve eş zamanlı bilgi verebilmekteyiz. Taşıdığımız yükleri ve araçlarmıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır. Şen Işık Ağır Nakliyat başarının temelinin insan faktöründe yattığının bilincindedir. 7/24 saat kesintisiz ve aralıksız hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz!

  • Gelişen tesisat ve teknoloji ile destekli işlerimiz
  • Muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvence
  • Araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmek

Ağır nakliyat hizmetleri kapsamında; aklımıza ilk gelen konu inşaat projelerinde kullanıyor olmasıdır. Dolayısıyla köprü ayağı, iş makinası gibi yüklerin bir şantiyeden bir şantiyeye taşınması gibi bir iş oluşacaktır. Uzunluk ve ağırlık bakımından oldukça standart dışı olan bu yükler, ağır nakliyat hizmeti kapsamındadır. Aynı şekilde yükseklik açısından özel araçlara gereksinim duyulan bu yükler yine aynı hizmetin unsurudur.

Bize Ulaşın